Strona Główna Ośrodek Oferta Konie Galeria Kontakt
OFERTA
Nauka jazdy konnej
Jazdy konne
Wyjazdy w teren
Hipoterapia
Oferta dla szkół i przedszkoli
Noclegi

Kubuś

Kubuś

Kubuś to piątka – w kosza można już grać... ups... tylko że Kubuś to kuc, w całej kucykowej powierzchowności i charakterku. Zupełnie nie zdaje sobie sprawy ze swoich wymiarów – myśli, że jest dużym koniem – przez to czasem popada w konflikty z resztą mieszkańców stajni.

Goń kucyka!

Wprowadzanie w stado nie obyło się bez siniaków, kwiczenia, koziołków przez łeb (bo rów był mało widoczny) i przeganiania.

Na padoku wcale nie biega ostatni!

Kubuś okazał się być kucem do zadań specjalnych. Pewnego grudniowego dnia przyszło zlecenie – Kubuś ma wystąpić... na Gwarkach. Nie wiadomo o co chodzi, mają po niego przyjechać, na miejscu ma się przejść po sali i odwiozą... Hmmmm...

Na padoku

Przyjechali. Przyczepką jak ze Statoil. „Kuba właź”. Kuba... wlazł! Dach mu się na uszkach zatrzymywał. Dojechaliśmy szczęśliwie po ślizgawicy na miejsce. Tam okazało się, ze dosiąć go ma swieżoupieczony, kopalniany VIP o wzroście mikrym. I tak to VIP na grzbiecie Kubusia wjechał na salę Gwarków w rytm „Pieśni o małym rycerzu”...

Kuba w saneczkach

Gawiedź została łaskawie pozdrowiona. Kubusiowi troszkę burzliwe oklaski przeszkadzały co objawiało się szybszym przebieraniem kopytkami. Natomiast śpiewy były pięęęęękneeee – to kucyki baaardzo lubią. Z powrotem Kubuś również bez problemu wlazł do przyczepki.

Kuba

Kubuś bardzo lubi śpiewy, dlatego „Kolędowanie pod chmurką” nie mogło się bez niego obejść. Spokojnie dreptał wożąc dzieciaki miedzy ogniskiem, głośnikami i tłumem ludzi. Fajnie było.

Ciągnąć tez potrafi, z fasonem!!!

Zawody!
Stajnia na Stawach
ul. Wałowa 12, 44-362 Bełsznica
tel. 667 439 039
Wykonanie Mojka! net